08.09.2014

Witajcie!

  Jak widać Szmalcownicy to całkiem nowy katalog zrzeszający opowiadania o tematyce potterowskiej. Bardzo bym chciała aby Szmalcownicy było czymś więcej niż tylko katalogiem. Chciałabym, żeby było miejscem w którym można podzielić się swoimi pasjami, przeczytać kilka ciekawych artykułów. Miejscem, które będzie odwiedzane nie tylko po to aby zgłosić bloga i zapomnieć. Jednak takie miejsce nie może powstać bez was - autorów opowiadań. 
  Mimo pustki panującej w kategoriach serdecznie zapraszam do zgłaszania się. Dajcie Szmalcownikom czas rozkręcenie się, ale to nie jest możliwe bez was. Aktualnie nie poszukuję współautorów z bardzo prostego powodu - blog jest praktycznie pusty i ze wszystkim mogę radzić sobie sama. Z chęcią przyjmę wszelkie uwagi i propozycję.

2 komentarze:

  1. Czy mogę prosić (w ramach współpracy) o umieszczenie na Waszym blogu banneru, reklamującego imprezę graficzną na Dotyku Magii? Byłabym bardzo wdzięczna.
    < klik >

    OdpowiedzUsuń
  2. Halo? Czy ktoś tu jeszcze jest?
    Nie wiem, gdzie to napisać, więc zrobię to tutaj. Czy mogę prosić o zmianę nicku autorki przy blogu "Licencja na miłość" (nowe pokolenie) z Parabola na Monica Margaret? Z góry dziękuję.

    OdpowiedzUsuń