08.09.2014

Czasy nowego pokolenia

Czasy gdy dzieci Harry'ego Pottera uczęszczają do Hogwartu

Kto powiedział, że miłość jest prosta? Kłamał. Albus Potter może Wam o tym opowiedzieć, a Rose Weasley z pewnością mu przytaknie. Scorpius Malfoy jak zwykle skomentuje wszystko prychnięciem. Inni westchną lub nie odezwą się wcale i chyba tylko Hugo Weasley wyda się Wam zadowolony. I Irytek także, on zawsze jest zadowolony.
Trochę na wesoło, trochę na poważnie. Romantycznie i przyziemnie, klarownie i mętnie. Oto niezwyczajnie zwyczajna historia kolejnego pokolenia Hogwartu. Zapraszam serdecznie. 

Chociaż od upadku Lorda Voldemorta minęło ponad dwadzieścia lat, nie każdy wiedzie spokojny i bezpieczny żywot. Szesnastoletnia Veronica Morrison, po traumatycznych wydarzeniach, wraz z braćmi przeprowadza się do Wielkiej Brytanii, by tam rozpocząć wszystko od nowa. Chce wieść normalne życie młodej czarownicy, więc idzie do Hogwartu, gdzie jej największym problemem powinien być wredny nauczyciel i tony zadania domowego. Jednak przeszłość zaczyna atakować dziewczynę w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Co stanie się z Verą? Jakie sekrety skrywa przeszłość? Czy szesnastolatce uda się odnaleźć przyjaciół, czy raczej będzie musiała zmierzyć się ze złem, które na nią czeka, całkiem sama? Odkryjcie historię Veronici i wejdźcie do świata czarów jeszcze raz!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz