08.09.2014

Czasy Harry'ego Pottera

Opowiadania rozgrywające się w czasach w których Harry Potter uczył się w Hogwarcie.

TEATR UCZUĆ | Dramione | Layls
Dawno, dawno temu w cudownym, lecz chłodnym królestwie zwanym Londynem żyła sobie szczęśliwa królewna Hermiona u boku swego księcia na koniu, tak białym jak jego włosy. Draco, bo tak nazywał się wybranek, darzył księżniczkę cudowną, prawdziwą miłością. Jednak gdy wyruszali w podróż do innego królestwa zdarzył się nieszczęśliwy wypadek. Księżniczka spadła ze swej karocy, widząc jak książę Draco zdradza ją z służącą. Niestety, jak to w bajach bywa, księżniczka Hermiona znika i nie pamięta niczego, a książę zrozpaczony zaczyna poszukiwania ukochanej. Na pomoc przychodzi mu ciemnoskóry Merlin, natomiast Hermioną zaczyna opiekować się książę Logan, który zabiera ją do królestwa wróżki Cate, czyli do teatru. Tam spotyka służącą Ninę oraz zakochanego w niej rycerza Alexa. Jest jeszcze doradca księżniczki, tajemnicza Emily. I gdy wszystko idzie prosto w naszej bajce pojawia się miłość. A wtedy zaczynają się dziać cudowne rzeczy. Wszystkich ogarnia miłosne szaleństwo, lecz jest jeszcze Smok, który szuka zawzięcie księcia Logana.
I nagle uświadamiamy sobie, że to nie jest bajka. Że życie zaskakiwało, zaskakuje i będzie zaskakiwać. Bo miłość przychodzi wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy.
Świat czarodziejów stoi na progu wojny. Małody czarodziej Draco Malfoy musi wybrać pomiędzy tym, co jest zgodne z jego sumieniem, a tym, czego od niego oczekują. Jest rozdarty i nienawidzi siebie, ale w jego życiu pojawia się światełko nadziei... Czy arystokrata w końcu przełamie się i przeciwstawi swojemu ojcu? Jaki wpływ będzie miał na niego niespodziewany wyjazd? Jakie wydarzenie zmieni jego życia na zawsze? Zapraszam! :)
ANOTHER LOVE | Dramione | Onnawen
Dwójka czarodziei spotyka się po wojnie, ponownie w szkole Magii i Czarodziejstwa. Z początku połączyła ich nienawiść, jednak granica ta zatarła się przez wiele wydarzeń, które odbiły piętno na ich życiu. Przekształciło się to w groźną namiętność, a później w miłość. Czy okaże się ona zbawieniem dla ich cierpiących dusz, czy wręcz przeciwnie? Czy szukając pocieszenia w swoich ramionach, pozwolą odejść bliskim im osobom? I w końcu czy liczy się ich szczęście, czy miłość?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz